Hollywood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hollywood

Luxury, beauty and money!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся гадже!
Магазин "Armani" EmptyВто Мар 04, 2014 8:33 pm by

» Търся някой за РП?
Магазин "Armani" EmptyПет Фев 15, 2013 1:35 am by

» tyrsq si vrag...
Магазин "Armani" EmptyПет Фев 15, 2013 1:29 am by

» Търся си съсед\ка или съквартирант\ка!
Магазин "Armani" EmptyПон Сеп 17, 2012 9:32 pm by

» koq me iskaaa
Магазин "Armani" EmptyПон Сеп 17, 2012 1:37 pm by

» Търся си свободно момиче
Магазин "Armani" EmptyЧет Юни 21, 2012 5:55 pm by

» Филми
Магазин "Armani" EmptyВто Мар 27, 2012 4:32 am by

» Торрент трекер
Магазин "Armani" EmptyВто Авг 02, 2011 9:29 pm by

» get facebook fans xt
Магазин "Armani" EmptyНед Юли 31, 2011 1:05 am by

Приятели
Магазин "Armani" J0gpd0 Магазин "Armani" 0a9a9183fc9c

 

 Магазин "Armani"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Изабела
Yummy Co-Admin
Изабела


Брой мнения : 123
Join date : 19.09.2010
Местожителство : Hollywood

Магазин "Armani" Empty
ПисанеЗаглавие: Магазин "Armani"   Магазин "Armani" EmptyНед Окт 17, 2010 5:43 am

Магазин "Armani" Giorgio-armani-roppongi-hills-tokyo-japan-2-250x300
Магазин "Armani" Giorgio-armani-roppongi-hills-tokyo-japan-3-250x300
Върнете се в началото Go down
https://hollywood-city.bulgarianforum.net/forum.htm
Клаус фон Херзен
Полувампири
Клаус фон Херзен


Брой мнения : 32
Join date : 05.12.2010
Age : 36
Местожителство : Стара Загора

Магазин "Armani" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин "Armani"   Магазин "Armani" EmptyЧет Дек 16, 2010 4:30 pm

Все още не беше се приспособил към новата среда,в която щеше да живее отсега нататък и Клаус използва възможността от многото си свободно времеда се поразходи навън.Неприятнот беше,че още нямаше къде да живее,беше си харесал една къща,обаче не знаеше дали се дават под наем или се продава.Като чужденец в нова страна и в нов град винаги се срещат някакви пречки и турдности,но момчето беше решило да се аклиматизира и да привикне към живота,който водеха местните в Холивуд.
Имаше богат избор за своята обикола и реши да почне от лукзозния и голям мол и да поразгледа местното производство и дали тукашната мода е по-различна от тяхната в Германия.
Клаус влезе в магазина на Армани,който беше ослепителноголям и пълен с толоква много стока,че му трябваше време да се ориентира и тръгна първо да разгледа ризите и дънките.
Върнете се в началото Go down
Elle Trevena
Yummy Co-Admin
Elle Trevena


Брой мнения : 52
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Hollywood

Магазин "Armani" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин "Armani"   Магазин "Armani" EmptyПет Дек 17, 2010 12:20 am

Ел се надяваше да се поразведри. В къщата нямаше нищо интересно и реши да излезе на пазар.
Влезе в мола и веднага се пъхна в най-близкия магазин на Армани.
- Тези обувки са точно за мен! - хвана едната от чифта и започна старателно да я оглежда.
Окото и хвана и едно друго нещо - някакъв сладур. Отметна косата си назад и се запъти към него. Такава си беше Ел.
Върнете се в началото Go down
Клаус фон Херзен
Полувампири
Клаус фон Херзен


Брой мнения : 32
Join date : 05.12.2010
Age : 36
Местожителство : Стара Загора

Магазин "Armani" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин "Armani"   Магазин "Armani" EmptyПет Дек 17, 2010 1:17 pm

Имаше толкова богат избор на дерехи,че Клус изпадна в доста трудно положение и колкото и да гледаше,не можеше да прецени какво точно да си вземе.Разбира се,че цените бяха високи и за някой това си бяха направо космически,но той имаше достатъчно финансови средства,така че ако реши може да купи и всичко.
Истинско удоволствие беше да се пазарува,а в неговия случай това беше точно така,а не някаква мания да харчи на вятъра пари.
Погледът му спря върху мъжкото бельо,което беше на достъпни цени и реши да вземе няколо чифта.
-Ще взема ето тези три бройки бельо:Магазин "Armani" Eamun-111093ow512-00010-t
Магазин "Armani" Eamun-111947ow502-00010-t
Магазин "Armani" Eamun-110557ow540-06153-t
Опаковайте ги набързо в кутий,а аз ще поразгледам щанда с ризите и дънките-каза Клаус и подаде бельото на продавачката и се запъти нататък,като погледът му за съсвсем накратко падна върху едно момиче,което вървеше в неговата посока,но реши да не й обръща внимание,докато тя не дойде при него.
Върнете се в началото Go down
Elle Trevena
Yummy Co-Admin
Elle Trevena


Брой мнения : 52
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Hollywood

Магазин "Armani" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин "Armani"   Магазин "Armani" EmptyПет Дек 17, 2010 9:42 pm

Момчето не обърна никакво внимание на Ел, затова тя реши да се поразходи съвсем до него.
- Добър избор на... бельо?! - Ел се ококори, когато видя всичкото това бельо - Не че нещо... Здрасти. - усмихна се и подаде ръка.
Върнете се в началото Go down
Клаус фон Херзен
Полувампири
Клаус фон Херзен


Брой мнения : 32
Join date : 05.12.2010
Age : 36
Местожителство : Стара Загора

Магазин "Armani" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин "Armani"   Магазин "Armani" EmptyСъб Дек 18, 2010 12:57 am

Клаус вдигна очи,когато тя се приближи и го поздрави.Обърна се към момичето,добре го разгледа и честно казано доста му хареса,макар че тя май нещо се опитваше да флиртува с енго.После видя каква беше реакицята,когато подаде големите пакети с бельо и се засмя7
-Може да ти се стори малко множко,но все пак аз винаги си избирам най-доброто и тази марка много ми хареса.
Непозната закачливо го погледна,усмихна се и тогава видя подадената ръка и момчето бързо я стисна:
-Здравей,приятно ми е да се запознаем.Клаус фон Херзен се казвам и съм от Берлин-допълни той,макар че говореше отлично английски и никакъв акцент не се проличава в изговорът му.
Върнете се в началото Go down
Elle Trevena
Yummy Co-Admin
Elle Trevena


Брой мнения : 52
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Hollywood

Магазин "Armani" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин "Armani"   Магазин "Armani" EmptyСъб Дек 18, 2010 1:47 am

Ел кимна с усмивка на лицето.
- Ел Тревена. От тук съм си. - засмя се и заби поглед в бельото му - Предпочитам... няма значение. - щеше да каже нещо, което въобще не трябваше. Но важното е, че се усети и спря навреме. Вдигна главата си и се загледа в момчето, а после отново отклони погледа си към покупките му.
- Не знам какво намирам в това бельо, но ми изглежда много интересно да си го зяпам. - засмя се, но все пак не отлепи поглед от там.
Върнете се в началото Go down
Изабела
Yummy Co-Admin
Изабела


Брой мнения : 123
Join date : 19.09.2010
Местожителство : Hollywood

Магазин "Armani" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин "Armani"   Магазин "Armani" EmptyСъб Дек 18, 2010 5:34 am

Днес беше ден за ШОПИНГ!Влязох в мола.Беше фрашкано от хора.Но пукаше ли ми ? Не мисля ..
На очите ми се наби веднага Армани.
Влязох вътре.Нямаше много хора.
Разхождах се из дрехите.Аз съм си непохватна и се блъснах в някого.
- Упс!Съжалявам! - казах като се наведох да си взема падналата блузка.
Вдигнах глава и пред мен стоеше висок и красив мъж.
Усмихнах се.
- Здрасти!
- Здрасти! - и той ми се усмихна.
До него видях момиче .. пукаше ми.
Върнете се в началото Go down
https://hollywood-city.bulgarianforum.net/forum.htm
Клаус фон Херзен
Полувампири
Клаус фон Херзен


Брой мнения : 32
Join date : 05.12.2010
Age : 36
Местожителство : Стара Загора

Магазин "Armani" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин "Armani"   Магазин "Armani" EmptyСъб Дек 18, 2010 1:34 pm

Той леко се изчерви и му стана леко неловко,не знаеше какво да каже,а не искаше да изглежда като идиот.Ел все още продължаваше да го гледа и той усещаше,че с всяка изминала секунда му става все горещо и запова да се изпотява.
-Не че съм вещ в областта на модата,но такова бельо най-вече отива на младежи с добра физика и много мускули,по такива типажи си падат днешните момичета.Гледат само външнитя вид-каза лекоогорчено Клаус и тъкмо се канеше да си вземе двете тениски и дънките,който беше си избрал,ненадейно някаква много бързаща на някъде жена се блъсна в него и покупките паднаха наоколо.
Стана голяма бъркотия,непозната вдигна падналите неща,Клаус и Ел също се неведоха да оправят бъркотията.
-Здравей,казвам се Клаус фон Херезн-представи се момчето и подаде ръка.Нека да ви запозная,това е Ел-представи двете момичета и продължи:Май днес си тръгнала на шопинг и бързаш да не би да разграбят магазиинте,нали?-усмихна той като видя колко е заъпхтяна от тичане и косата й беше се развяла в всички посоки.
Върнете се в началото Go down
Elle Trevena
Yummy Co-Admin
Elle Trevena


Брой мнения : 52
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Hollywood

Магазин "Armani" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин "Armani"   Магазин "Armani" EmptyНед Дек 19, 2010 1:01 am

- Здравей. - Ел поздрави хладно.
Раздразни се, защото Клаус я представи. Та тя да не е на 7?
Смръщи се и погледна към момчето. По погледа и се познаваше, че му е особено ядосана. Въздъхна.
- И така. Какво правехме? - погледна към момичето - Хм. Идваш ли да разглеждаме бельото на Клаус заедно? - засмя се. Каза го просто на шега, заради това, че почти не отлепяше поглед от там. Разбира се, момичето надали е разбрало, защото не беше там.
- Пф.. - изпъшка и отметна дългата си коса назад.
Върнете се в началото Go down
Изабела
Yummy Co-Admin
Изабела


Брой мнения : 123
Join date : 19.09.2010
Местожителство : Hollywood

Магазин "Armani" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин "Armani"   Магазин "Armani" EmptyНед Дек 19, 2010 4:16 am

Виджах,че другото момиче се вбеси малко как Клаус я представи.
С периферията си виждах някакво бельо.
Засмях се леко и го погледнах.
- Купуваш си бельо? - попитах Клаус.
- Не че нещо .. просто питам .. - казах.
Върнете се в началото Go down
https://hollywood-city.bulgarianforum.net/forum.htm
Клаус фон Херзен
Полувампири
Клаус фон Херзен


Брой мнения : 32
Join date : 05.12.2010
Age : 36
Местожителство : Стара Загора

Магазин "Armani" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин "Armani"   Магазин "Armani" EmptyНед Дек 19, 2010 1:38 pm

Вероятно беше допуснал грешка като я представи вместо нея,все пак не беше малко дете и по тонът й веднага го усети.Реши бързо да оправи грешката си и както подобава в такива случай,поднесе своите извинения:
-Моля те,да приемеш моите извинения.Не беше много тактично от моя страна да те представям.Ти не си малко момиченце,а си госпожица,така че сори за грешката още веднъж-гласът му издаваше колко е искрен и едва ли Ел дълго скоро шеще да му се сърди.
-Да,купувам си бельо-рече малко рязко той и вече се чудеше защо всички обръщат внимание на бельото му.Какво по дяволите има интересно в това,че е решил да си купува бельо.
-Денят е чудесен,реших малко да се поразходя и да си взема някойнеща.Впрочем,ти как се казваш,покрай тази бъркотия ти не ни се представи-попита Клаус новата им дружка и зачака отговорът й.
Върнете се в началото Go down
Elle Trevena
Yummy Co-Admin
Elle Trevena


Брой мнения : 52
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Hollywood

Магазин "Armani" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин "Armani"   Магазин "Armani" EmptyНед Дек 19, 2010 6:53 pm

Ел само и единствено кимна. Не беше станало кой знае какво.
- Може би трябва да започнем отначало. - усмихна се и отметна косата си назад - Ел Тревена. - после подаде ръка.
Изпъшка и отново погледна към бельото на Клаус.
- Тези неща ще ги купиш ли най-после? - засмя се. - Покрай всичката бъркотия ти май съвсем ги забрави.
Върнете се в началото Go down
Клаус фон Херзен
Полувампири
Клаус фон Херзен


Брой мнения : 32
Join date : 05.12.2010
Age : 36
Местожителство : Стара Загора

Магазин "Armani" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин "Armani"   Магазин "Armani" EmptyПон Дек 20, 2010 12:04 am

-Разбира се,че ще ги купя-отвърна момчето и без да се бави,бързо отиде на касата и обясни на продавачката какво си беше избрал и се позаинтересува за ризите и дънките,който си хареса,но явно тях ще вземе някой друг път.
Права беше Ел,така се беше заплеснал и появата на тази млада жена допълнително го разсей,добре че беше се обадила навреме,иначе щеше да си соти така и да не сети за бельото.
На бързо плати,взе си довиждане с продавачката и обеща,че скорапак ще дойде.
-Извинявам се за закъсенението,вече всичко е готово.Ако искате,можете и вие да си купите нещо,а аз ви изчакам.-отвърна Клаус и се канеше да ги покана да се поразходят наоколо,но не знаеше дали пък не бяха ангажирани с друга работа.
Върнете се в началото Go down
Elle Trevena
Yummy Co-Admin
Elle Trevena


Брой мнения : 52
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Hollywood

Магазин "Armani" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин "Armani"   Магазин "Armani" EmptyПон Дек 20, 2010 12:25 am

- Интересните неща стоят пред мен - имаше предвид Клаус и другото момиче, което все още не се беше представило. - Аз няма да пазарувам. Вече имам прекалено много дрехи и аксесоари, дори нямам къде да ги складирам. - засмя се и намигна - Е, сега какво ще правим?
Отново отметна косата си назад и зачака отговор.
Върнете се в началото Go down
Изабела
Yummy Co-Admin
Изабела


Брой мнения : 123
Join date : 19.09.2010
Местожителство : Hollywood

Магазин "Armani" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин "Armani"   Магазин "Armani" EmptyПон Дек 20, 2010 12:31 am

- Не знам. - отвърнах аз.
- Впрочем аз съм Изабела. - подадох ръка за да се здрависаме и се усмихнах.
- Ти ще си купуваш ли нещо ? - попитах момичето.
- Защото аз мисля да обикалям за някое парцалче .. не че нямам дрехи. Имам прекалено много.В нас имам над 10 гардероба с маркови дрехи. - и се засмях.
Върнете се в началото Go down
https://hollywood-city.bulgarianforum.net/forum.htm
Elle Trevena
Yummy Co-Admin
Elle Trevena


Брой мнения : 52
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Hollywood

Магазин "Armani" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин "Armani"   Магазин "Armani" EmptyПон Дек 20, 2010 12:37 am

Ел отново се смръщи. Това момиче на тъпо ли се правеше?! Току-що обясни, че няма да си купува нищо...
- Хъх... Нищо няма да пазарувам. - повтори, с надеждата, че този път ще я чуе.
Сложи ръце на кръста си. После въздъхна и отново заговори:
- Към кой магазин ще ходим? От тук, от там все пак може и аз нещо да си купя. - засмя се и отново зачака отговор.
Върнете се в началото Go down
Изабела
Yummy Co-Admin
Изабела


Брой мнения : 123
Join date : 19.09.2010
Местожителство : Hollywood

Магазин "Armani" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин "Armani"   Магазин "Armani" EmptyПон Дек 20, 2010 12:40 am

Много се бях разсеела и забравих какви бяха предишните ми думи.
Засмях се.
- Извинявай,просто съм много разсеяна . - казах като отново се засмях нервно.
- Ами ако искаш ти кажи .. - предложих.
Върнете се в началото Go down
https://hollywood-city.bulgarianforum.net/forum.htm
Elle Trevena
Yummy Co-Admin
Elle Trevena


Брой мнения : 52
Join date : 25.11.2010
Местожителство : Hollywood

Магазин "Armani" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин "Armani"   Магазин "Armani" EmptyПон Дек 20, 2010 12:43 am

- Страхотно! - усмихна се Ел - Хайде към Versace!
После хвана Изабела под ръка и тръгнаха напред. Ел се сети, че не са сами. Съвсем бяха забравили Клаус, който не участваше особено много в разговора им.
- Хайде, идваш ли? - обърна се Ел и му се усмихна подканващо.

П.П. Май сега ще го чакаме него хД
Върнете се в началото Go down
Изабела
Yummy Co-Admin
Изабела


Брой мнения : 123
Join date : 19.09.2010
Местожителство : Hollywood

Магазин "Armani" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин "Armani"   Магазин "Armani" EmptyПон Дек 20, 2010 12:49 am

- Версаче!Ууу,супер!Една от любимите ми марки. - захилих се.
След това Ел ме хвана и ме дръпна към изхода.
А аз й казах :
- Хейй,по-полека!Много дърпаш. - и се изхилих отново.
Клаус някъде се забля.

П.П.:Той не е на линия.Сигурно чак утре ще пише или по-късно ! Wink хДД
Върнете се в началото Go down
https://hollywood-city.bulgarianforum.net/forum.htm
Клаус фон Херзен
Полувампири
Клаус фон Херзен


Брой мнения : 32
Join date : 05.12.2010
Age : 36
Местожителство : Стара Загора

Магазин "Armani" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин "Armani"   Магазин "Armani" EmptyПон Дек 20, 2010 1:41 pm

Двете момичета в началото на разговора срещнаха известни разминавания и Ел леко се вбеси от разсеяността на новото момиче,което я питаше постоянно дали ще си купува дрехи,а тя наколко пъти каза,че има достатъчно и няма намерение да взима още.
Само тази част беше чул Клаус,който се беше запилял неусетно в другата част на магазина и погледът му разглеждаше невероятни маркови ризи и дънки,украсени с скъпоценни камъни.
Като видя цената,напарво му стана лошо,това само холивудските тузари да могат да си го позволят.
Извъднъж се сети,че е забравил съвсеч за разходката,който щяха да парвят тримата и бръзу хукна към изхода.
-Чакайте ме,чакайте-викаще момчето и доста запъхтяно успя да настигне Ел и Изабела,тъкмо когато бяха вече вън.
Никога повече нямаше да парви така,да се загледа някъде и после с целия багаж да тича.Адски уморително беше и едва се държеше на крака
-Готово,просто разглеждах едни прекрасни ризи с камъни и така се отплеснах,че не видях кога сте тръгнали.Е,сега къде ще продължим обиколката?.попита момчето и си пое още малко въздух,това тичане направо го побърка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Магазин "Armani" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин "Armani"   Магазин "Armani" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Магазин "Armani"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Магазин "Versace"
» Магазин "Gucci"
» Магазин "Adidas"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hollywood :: Местата из Холивуд :: Мол-
Идете на: